Elegance, mode un gaume.

Elegance, mode un gaume.
Mans izvēlētais temats ir mode, gaume un elegance. Šo tēmu es izvēlējos, jo tā mani savā veidā piesaista, tāpēc es par to runāšu.
Mode, elegance un gaume ir ļoti svarīgas šajā pasaulē, jo tās rada daļu no pirmā priekšstata par cilvēku. Mode ir valdošais stils sabiedrībā un tas attiecas uz apģērbu, frizūrām un dzīvesveidiem. Elegance nodrošina, lai cilvēks būtu moderns, smalks, atbilstošs un gaumīgs noteiktā laikā un sabiedrībā.
Gaume katram cilvēkam ir citādāka un tā var ļoti atšķirties. Tomēr ne visi cita stilu uzskatīts par gaumīgu un elegantu, kaut gan tas būs moderns, ērts un brīvs. Eleganci pārsvarā nosaka sabiedrības normas. Tās liek būt apģērbam atbilstošam profesijai, personībai un individualitātei, modernam, patīkamam, glītam uz izskatīgam. Daudzviet ģērbšanās stilu nosaka darba vieta un profesija, jo, piemēram, jurists nevar atnāk uz darbu ģērbies sportiska stila apģērbām. Manuprāt, lielākoties apģērbs nosaka nodarbošanos un personību. Tāpat profesija nosaka arī dzīvesveidu, frizūru un izturēšanās stilu. Tas viss rada priekšstatu par cilvēku vēl nemaz neiedziļinoties viņa raksturā.
Manuprāt, stils katram ir savs un to nevajadzētu ierobežot. Tomēr cilvēkiem vajadzētu sekot līdzi modei, kas valda sabiedrībā tāpēc, lai pēc laika neizskatītos pēc muļķa. Jebkurš, protams, savu gaumi uzskatīs par elegantu un stilīgu, taču ne vienmēr tā iederēsies sabiedrības noliktajos kritērijos. Tāpēc ir svarīgi pārzināt gaumi, eleganci un modi, kas valda sabiedrībā. Manuprāt, katram stils ir jāveido sekojot līdzi modei, taču neaizmirstot par tādu lietu, kā savu personību un individualitāti, kā arī lai tajā varētu justies ērti un brīvi. Stils ir lieta, kurā cilvēkam ir iespēja izpaust savu personību. Veidojot gaumi, vajag pievērst uzmanību kopējam izskatam, tā lai tas būtu glīts un izskatīgs, kā arī būtu patīkams citiem. Es savu stilu veidoju sportisku vai arī nedaudz klasisku, jo šāda tipa apģērbos man ir ērti, es jūtos brīvi un tas manuprāt ,atbilsts manai personībai. Protams, tas ar laiku mainīsies atbilstoši sabiedrībai un profesijai vai arī pieaugot man, tāpēc gaume ir ļoti mainīga.
Man šķiet ,ka gaume pārsvarā tiek pielīdzināta profesijai kaut gan jauniešiem izjūtam. Stilu katrs nosaka pats vadoties pēc individualitātes un izjūtām.