Sports manā dzīvē

Sports manā dzīvē.

Es izvēlējos stāstīt par tematu sports manā dzīvē, jo sportam manā dzīvē ir ļoti liela nozīme, turklāt tas man arī palīdz uzturēt labu formu un veselību.
Savā dzīvē esmu nodarbojusies ar daudziem, ļoti dažādiem, sporta veidiem, bet pašlaik, jau otro gadu, nopietni esmu aizrāvusies ar airēšanas slalomu. Tas nozīmē, ka es airēju ar mazu, šauru laiviņu pa dažādām upēm, tikai atšķirība no parastas airēšanas tāda, ka mans uzdevums ir izbraukt cauri vārtiem, kuri tiek uzkārti virs upes, tos neaizķerot. Reizēm, lielās straumes dēļ, šis uzdevums ir grūti veicams, tāpēc ir daudz jātrenējas, lai sasniegtu labus rezultātus.
Ar airēšanas slalomu sāku nodarboties tādēļ, ka ar to agrāk nodarbojās visa mana ģimene, un es arī nolēmu izmēģināt. Par laimi, man tas iepatikās, sacensībās pat esmu ieguvusi dažas pirmās vietas.
Airēšanas slaloms Latvijā, radās apmēram tūkstoš deviņi simti sešdesmit piektajā gadā. Jā, tas bija kaut kas jauns un nedzirdēts, tāpēc ar to sāka nodarboties daudzi. Par airēšanas slalomu pat sāka uzņemt filmas. Taču, gadu gaitā, situācija mainījās. Šī sporta veida atbalstītāji sāka novecot un to kļuva aizvien mazāk, bet lielākā daļa mūsdienu jauniešu labāk izvēlās pīpēt un dzert, nevis nodarboties ar sportu. Tomēr, par spīti visam, vēl joprojām ir daudz puišu un dažas meitenes, kuri nodarbojās ar šo sporta veidu.
Bez airēšanas slaloma un sporta kopumā, manuprāt, es nespētu dzīvot, jo tas mani nomierina un atbrīvo, neskatoties ne uz ko, pat ne uz traumām, kuras iegūstu.