‘’Vienīgi mīlestība dara dzīvi skaistu’’

Domraksts

‘’Vienīgi mīlestība dara dzīvi skaistu’’

Mīlestība dzīvē var būt dažāda! Tā var būt gan pret cilvēkiem, gan dzīvniekiem, gan arī pret dabu, mīlestība var būt itin pret visu, kas ir tev apkārt! Mīlestībai ir divas puses, viena no tām ir labā puse, bet otra sliktā! Mīlestība dzīvi var padarīt gan skaistu, gan var arī sabojāt to!
Ne vienmēr protams dzīvi padara skaistu mīlestība, bet ja piekrist šim apgalvojumam, ka ‘’Vienīgi mīlestība dara dzīvi skaistu’’ var secināt tikai to, ka lielākā daļa cilvēku tā uzskata. Cits nevar nemaz atrast atbildi, kāpēc bez mīlestības dzīve jau nav tik skaista! Atbilde ir vienkārša!
Visa cilvēka dzīve pamatā ir celta no mīlestības! Katru dienu mēs dzirdam šos vārdus ‘’Es Tevi mīlu’’, tos mēs dzirdam no mums ļoti tuviem cilvēkiem. Katrs cilvēks zina, ka viņam pasaulē ir tikai divi cilvēki, kuri patiesi mīl katru no mums, tie ir mūsu katra vecāki!
Viņi mūs mīl tieši tā pat kā mēs mīlam viņus! Ja piekrist tam, ka mīlēt var tikai vienu reizi dzīvē, tad iespējams tā arī ir! Parasti pusaudži viņu vecumā to nesaprot un mīl katru ar kuru ir bijušas kādas attiecības, bet tās īstenībā ir tikai stipras simpātijas pret cilvēku! Bieži vien mēs to nesaprotam! Dzīvē ir dots apgalvojums, ka tas cilvēks, kas nemāk mīlēt jau nav cilvēks! Mīlestība bez uzticības nevar pastāvēt tieši tā pat kā uzticība bez mīlestības, bet pastāvēt tām palīdz cerība! Bieži vien mēs mīlestības dēļ spējam sadarīt dažādas muļķības, tās muļķības mums liek darīt naids, kas mums liek darīt tik pat daudz muļķību cik mīlestība! Kad atkal viss ir labi mums liekas cik pasaule tomēr ir skaista!
Tā mīlestība, ko rāda filmās, bieži vien ir diezgan pliekana — tikai mūsu iegriba, primitīvu vēlmju piepildījums, zināmā mērā varaskāre. Tie, kas bauda īstu mīlestību, reti par to runā un apspriež. Mīlestība ir kas prātam netverams un neaptverams, tā nav atkarīga no pareizā un skaistā, tā ir kāda zemapziņas sajūta, kas vienkārši dara mūs laimīgus. Pasaule balstās uz jūtām.Viens pats cilvēks nav pilnīgs.Savu patieso esību
spējam izjust,kad mums ir KĀDS otrs blakām.Viņa klātbūtne atraisa mūsos vēl
neapjaustas
dziņas.Tāpēc arī mēdz teikt-mana otrā pusīte!Jo,ja mēs sastopam šo
cilvēku,mēs kļūstam viens vesels,kaut kas pilnīgs,un nu jau līdz galam pabeigts
un spēj izpausties pilnībā!Dzīves mērķis ir mīlestība.Cilvēki to meklē,ļoti!
Tāpēc arī ir tik daudz mēģinājumu,jo visas dzīves pamatā ir būt pilnīgam,atrast
savu un atraisīt visskaistākās un siltākās,vēl nekad nepieredzētās jūtas!Visa
dzīve ir viens liels meklējums pēc sava viena vesela…
Dzīve ir īsa, vai ne? Nu tad neizniekosim to ar sāpīgām domām, iesim tur, kur sirds atradīs mieru un zinās, ka tas pa īstam pieder mums. Meklēsim un sargāsim cilvēkus, kuri ilgosies pēc mums pa īstam, kuri nesīs mūsu sirdīm vairāk prieka.