Apdrošināšana un AAS “BTA” ekonomiskā attīstība

Tā tika izvēlēta, jo ikvienam cilvēkam, kaut reizi dzīvē, nākas saskarties ar apdrošināšanu- Valsts ar likumu ir noteikusi, ka obligāta ir auto īpašnieku civiltiesiskās atbildības apdrošināšana un cilvēki arvien biežāk saprot, ka ir nepieciešams apdrošināt savus īpašumus utt..
Šodien savu dzīvi nevaram iedomāties bez automašīnām, motocikliem, lidmašīnām un citiem pārvietošanās līdzekļiem. Tikpat svarīgi ir mūsu īpašumi, dzīvokļi, mājas, ofisi, ražošanas telpas un, protams, dzīvība. Apdrošināšana ir kā nosacītas drošības garants, kas palīdz mums izvairīties no lieka stresa, kas rodas nelaimes gadījuma rezultātā, neatkarīgi no tā vai tas ir negadījums ar auto transportu, vai īpašumu, vai mūsu neuzmanības dēļ citiem mūsu līdzpilsoņiem radušies zaudējumi.Apdrošināšana, saskaņā ar apdrošināšanas noteikumu nosacījumiem, sedz daļēji vai pilnībā, zaudējumus, kas radušies apdrošināšanas gadījuma rezultātā.
Lai apdrošinātu savu īpašumu, dzīvību, vai ko citu ir jāgriežas kādā no Latvijā esošajām apdrošināšanas kompānijām. Latvijā to ir pieteikoši daudz, lai cilvēki varētu izvēlēties to uzņēmumu, kura piedāvājums ir izdevīgākais vai kompānija populārākā.