Dažādie cilvēki!

Mūsdienu sabiedrībā valda dažādi uzskati par to cik cilvēki ir atšķirīgi. Viņi tiek vērtēti gan pēc izskata, gan izturēšanās, gan arī pēc finansiālā stāvokļa. Ļoti žēl, ka cilvēki šķirot viens otru un, ka mēs visi nejūtamies vienlīdzīgi. Kāds šajā pasaulē jūtas pārāks, bet kāds zemāk stāvošs. Smagi to apzināties.
Apbrīnojami, ka ir bērni, kuri piedzimst jau ļoti skaiti, un izaug bez nekādām izskata problēmā. Parasti, kad cilvēki iet uz raudzībām tikai to vien dara, kā stāsta cik skaists bērniņš, cik skaists bērniņš, bet, manuprāt, tas vai šis bērniņš piedzimst skaists ir ļoti atkarīgs no vecākiem. Vairāk jau no mātes, bet arī tēva loma neatpaliek. Ir svarīgi, lai māte, kamēr iznēsā mazuli, būtu ļoti veselīga! Līdz ar to arī zīdainis tāds piedzims.
Bet, protams, ne jau visi bērni piedzims skaisti. Arvien vairāk pasaulē piedzims slimi un kroplīgi bērni, un tas apbēdina. Vairumā no šiem gadījumiem ir vainīgi vecāki, jo ir dzērāji, vai lieto vēl kādas kaitīgas vielas sev un mazulim. Šiem bērniem, gadiem ejot, ir jācenšas pārvarēt sabiedrības spiedienu, un iejusties starp vienaudžiem. Man liekas, ka tas ir ļoti grūti, jo mūsdienās jaunieši un bērni ir ļoti riebīgi, un viņi necenšas izprast savādu. Iespējams tas ir tāpēc, jo viņiem ir bail no tā, kas nav ierasts.
Bieži cilvēkus mēdz iedalīt pēc svara katagorijas. Pasaulē ir ļoti daudz resnu cilvēku, un viņus par to apceļ. Bet tā jau ir lielākā mēra ielaidība, ja nerūpējas par sevi un savu izskatu. Jo galu galā, ar darbu var panākt vēlamo mērķi, protams, nevajag arī pārspīlēt, jo tad var saslimt ar Bulīmiju, vai Anoreksiju. Un tas nebūtu vēlams. Tomēr arī resniem cilvēkiem ir iespējas saslimt, ar dažādām slimībām, jo no pārlieka resnuma zūd imunitāte. Ir jācenšas vingrot un būt veselīgam tad jau arī viss būs kārtībā.
Es uzskatu, ka katram cilvēkam ir jāiemācas sevi mīlēt, lai arī cik viņam nebūtu šķībs deguns, vai cik daudz liekie kilogrami. Varu secināt vienīgi to, ka ir jāmīl sevi, un tad arī citi tevi mīlēs.

Scroll to Top