Kapec musdienas ir vajadzigas valstis?

[[[Raimonds Kirsolcs, Jelgava]]]
Eseja:”Kāpēc ir nepieciešamas pilsētas mūsdienas? ”

Šajā jautajam var būt daudz un dažādu viedokļu un tiem katram būs sava taisnība. Bet mans ir tāds ,ka bez valstīm varētu iztiks.
Jo vairāk valstis jo vairāk valstu vadītāju ar dažādiem uzskatiem par dzīvi. Ļoti daudzi valstu vadītāji mēģina ari iedzīvotajiem uzspiest savus uzskatu, ar viss dazadakajiem paņēmieniem. Tas ir bijis visos laika posmos. Ja agrāk tie bija valdnieki, imperatori, tad tagad tie ir dažādu valstu vadītāji. Kā ,piemēram, Sadams Huseins, Fidels Kastro, Ādolfs Hitlers. Ja nebūtu valstu šaubos vai šiem cilvēkiem būtu pieticis resursu, lai apspiestu iedzīvotājus, lai uzspiestu viņiem savu gribu. Ja cilvēki turpinātu dzīvot lielas pilsētas nevis valstis tad tiem būtu mazāk problēmu ar ko tikt norūpēties. Protams, no konfliktiem nevarētu izvairīties. Tie ir bijusi visos laikos.
Protams, nevar teikt, ka valstis ir tikai sliktas lietas, tas tā nav. Ja ir valstis ir ari cilvēki, kas rupejas par kartību tajās, kas noņem kādu atbildību no pārējiem iedzīvotajiem. Tas rūpējas par iedzīvotāju labklājību. Tas mēģina sarunāt vienošanas, lai palīdzētu saviem iedzīvotajiem ārvalstīs. Ka likumi, kas nosaka iedzīvotāju iebraukšanu un izbraukšanu ( DOKUMENTI, KAS VAJADZIGI). Protams, daļa varas ir ari tautai, kas ievel cilvēku kas rūpēsies par tās interesēm.[182]
Rakstot šo eseju vienu bridi man viedoklis saka šūpoties. Es pats saku domāt: ”Vai patiesam tā tas ir? ” Bet tomēr es paliku pie sava sakuma viedokļa no valstīm ir vairāk slikta nekā laba.

Scroll to Top