Kas ir galvenais cilvēku dzīve?

Kas ir galvenais cilvēku dzīve?

Mūsu dzīve ir it kā liels matemātisks uzdevums,kuram ir bezgalīgi daudz risinājumu! Atbildi uz šo uzdevumu mēs cenšamies atrast visu savu mūžu. Patiesībā šobrīd visas cilvēces priekšā stāv viens liels jautājums – kas ir galvenais mūsu dzīvē, vai kaut kāds šī mirkļa labums, vai garīgās vērtības. Mēs redzam, cik tālu ir aizgājusi sabiedrība, dzenoties pēc acumirklīgā labuma.
Man šķiet,pirmkārt katram cilvēkam nepieciešama dzīves jēga.Cilvēki bez mērķiem,sapniem tikai eksistē,nevis dzīvo.Tieši sapņi padara mūsu dzīvi daudz krasaināku, piesātinātu ar emocijam.Nauda spēlē svarīgu lomu mūsu dzīvē un dažiem škiet ka tas,ir galvenais. Patiešām,zināmā pakāpē viņiem ir taisnība.Par visu ir jāmāksā:veselība,dzīvesvieta,atpūta,informācija utt. Viss mūsu dzīvē ir perkams un pardodams. Tikai jūtas,kuras dzivo mūms iekšā,mūsu dvēselē neviens,nekad nespēs atņemt.Pēc manam domam,draudzība, mīlestība un laime – tas ir galvenais mūsu dzīve. Nauda,zelts,sudrabs var kļūt par mazvertīgam jebkurā momentā,bet musu draugi un radinieki paliks vienmēr kopā ar mūms.
Priekš manis laime ir – dzīvot harmonijā ar sevi un apkārtejo pasauli.
Lai nodrošinātu šo harmoniju daudz jācēnšas.Sežot uz divana tu neko ne dabusi,laime pati neatnāks.Lai saņemtu labi apmāksātu,interesantu darbu – vajag daudz mācīties. Lai tev būtu daudz draugu-vajag būt interesantam cilvēkam,ar kuru var apspriest jebkuras temas,ka arī jautri izklaideties.Lai mani vecāki būtu veselīgi, un dzīvoja bezrūpīgi atkal vajag stradāt.Vel viens nepiciešams punkts,lai būtu laimīgam,manuprāt,ir veiksme! Veiksmīgam cilvēkam daudz vieglāk dzivot!Viņš var panākt daudz bez īpašām pūlēm.Arī mīlestība spēle nozimīgu lomu, cilvēks ir laimīgs,tikai tad , kad viņš spēj mīlēt un būt iemīļotajām.Vienpusīga mīlestība pretēji padara cilvēku nelaimīgu,vāju.
Apkopojot visu iepriekšteikto,es uzskatu,ka galvēnais mūsu dzīve ir dzīves jēga,stabilais moralais un materiālais stāvoklis un spēja dzīvot harmonijā kopā ar sevi un apkartejo pasauli.

Scroll to Top