Horoskops

SADERĪBAS RAKSTUROJUMS
ŪDENSVĪRS (21. janvāris – 19. februāris)
Sieviete
Sievietes-‘ūdensvīri’ ir gaišas un jautras, elegantas un draudzīgas, gaisīgas un apburošas būtnes, kam vienlaikus ir nopietna attieksme pret dzīvi un tieksme pēc īslaicīgiem mīlas piedzīvojumiem, avantūrām. Sievietes-‘ūdensvīri’ ir lieliskas draudzenes, nesavtīgas, iejūtīgas sievietes. Viņas palīdz cilvēkiem, negaidot, kamēr viņām lūgs palīdzību, pietiek ar to, ka viņas redz, ka palīdzība patiešām ir nepieciešama. Tiesa, nereti viņas ienāk citu cilvēku dzīvē kā iesnas – pēkšņi un negaidīti. Līdzīgi ir ar mīlestību – bieži tā ir no pirmā acu skatiena.
Viņas saka to, ko domā, citiem vārdiem, kas uz sirds, tas uz mēles. Viņas akli ienīst jebkāda veida vardarbību un piespiešanu. Viņas ir jaukas un labsirdīgas, draudzīgas un labvēlīgas. Reti izraisa vai iesaistās strīdos, izņemot, protams, gadījumus, kad tam ir tieša saistība ar viņu idejām, plāniem, iecerēm. Savu viedokli viņas aizstāv pacietīgi, prasmīgi un argumentēti. Savas idejas un plānus sievietes-‘ūdensvīri’ īsteno ar lielu neatlaidību un uzstājību.
Ikdienas pelēcība, rutīna sievietes-‘ūdensvīrus’ nesaista. Arī pelēki cilvēki viņas neinteresē, neapmierina. Viņas interesē viss oriģinālais, neparastais, kas spētu radīt patīkamu satraukumu dvēselē, prātā.
Sievietes-‘ūdensvīri’nav viltīgas pašlabuma meklētājas, viņas nedomā par izdevīgumu. Cilvēkiem viņas palīdz no tīras sirds. Nereti viņas ir gatavas iet pret straumi, neskatoties uz varbūtējām sekām. Sievietes-‘ūdensvīri’ bija pirmās, kas sāka cīnīties par sieviešu vienlīdzību, un pirmās arī dabūja ciest. Viņas pirmās nogrieza sev bizes un novilka parandžas.
Jaunības gados viņām ir raksturīgs utopisks ideālisms un gatavība upurēties mērķa vārdā, daudzas iedvesmojošas idejas. Otrā dzīves puse ir mierīgāka, viņas sāk apzināties, kādā realitātē viņas dzīvo. Rezultātā viņas kļūst humānākas, vairs nav tik naidpilnas.
Ģimenes dzīvē sievietes-‘ūdensvīri’ neatzīst kompromisus – visu vai neko. Viņas apprecas, kā likums, visai agri, taču reti ir laimīgas ģimenes dzīvē un laulībā. Iespējams, ka tas ir daļēji saistīts ar to, ka viņas ir pieradušas vairāk dot, nekā ņemt. Vīriešiem viņas šķiet interesantas savas elegances un ekstravagances dēļ. Turklāt viņas ir interesantas, asprātīgas sarunas biedrenes un prot lieliski dejot. Sieviete –‘ ūdensvīrs’ ir īsta karnevāla vai balles karaliene. Viņa apbur visus ar savu kostīmu, grāciju, eleganci. Viņā vienlaicīgi eksistē vairākas sievietes, viņas jūtu gammā ir visas varavīksnes krāsas. Mīlestība un intīmās attiecības viņai ir kā jaunības eliksīrs. Viņas sirdī ir paslēpts Geigera skaitītājs, kurš sāk tikšķēt, tiklīdz interesants vīrietis parādās pie horizonta. Sievietes-‘ūdensvīra’ partnerim nav nepieciešami stimulatori, viņas spēcīgās jūtas un radītie pārdzīvojumi gribot negribot liek viņas partnerim atkal kļūt jaunam un spēcīgam.
Sievietes-‘ūdensvīra’ vienīgais kapitāls ir nevis nauda, kuras viņai vienmēr trūkst, vai materiālās vērtības, bet kaislīga sirds un iejūtīga dvēsele, kā arī mūžam jaunais ķermenis, kura skaistumam nekas nespēj kaitēt.
Ūdensvīra zīmes nestabilitāte un nenoturība rada virkni problēmu gan mīlestībā, gan ģimenes dzīvē. Galvenokārt tās ir svārstīgas, nenoturīgas attiecības, kas beidzas ar šķiršanos. Viņa var būt ilgus gadus uzticīga draudzene, taču kādā jaukā brīdī var vienkārši pazaudēt attiecību pavedienu. Ar pirmo jaunības mīlestību, kā likums, liktenis viņas izšķir. Vēlāk, parasti 30-35 gadu vecumā iestājas dvēseles un dzīves krīze, kā rezultātā viņas vai nu apprecās, vai izšķirās vai arī paliek par atraitni.

‘Ūdensvīru’ specifika:
No 21. līdz 31. janvārim dzimušie, lielākā daļa, ir pakļauti biežām saaukstēšanās saslimšanām. Jaunības gados ir jāuzmanās no nelaimes gadījumiem. Darbs parasti neatbilst gaidītajam, savukārt naudas grūtības šājā laikā dzimusos vajā praktiski līdz dzīves beigām.

No 21. līdz 24. janvārim dzimušie ir cēlsirdīgi un miermīlīgi, atsaucīgi, atturīgi, savaldīgi, prasīgi pret citiem, nepiedod kļūdas, nereti var būt despotiski. Bieži iekaro autoritāti, cieņu, atzinību. Saprātīgi un konsekventi plāno savu dzīvi, nepakļaujas mirkļa vājumam.

No 25. līdz 31. janvārim dzimušie ir labvēlīgi un atsaucīgi, uzticami draugi. Lieli optimisti. Izvairās palikt vienatnē. Pret padotajiem visai skarbi, darbā – haotiski, mīlestībā – kaislīgi.

No 1. līdz 9. februārim dzimušajiem nereti piemīt mākslinieka talants, ko viņi var arī veiksmīgi pielietot. Pieticīgi un saprātīgi, tiecas pēc visa skaistā, cēlā.
Otra daļa šo cilvēku, neskatoties uz šķietamu trauslumu, spēj veiksmīgi cīnīties ar dzīves grūtībām un likteņa triecieniem. Viņiem palīdz filozofiska dzīves uztvere un tas pats mākslinieka talants. Viņi ir sabiedriski, mīlestībā kaislīgi, taču bieži maina savus partnerus.

No 10. līdz 19. februārim dzimušie ir bieži pakļauti saaukstēšanās slimībām, retāk – infekcijām. Līdz 7-8 gadu vecumam ģimenē var notikt nelaimes gadījums. Apprecās parasti agri. Šajā laikā dzimušie var rēķināties ar uzticamiem draugiem, aizbildņiem un mecenātiem. Panākumi zinātnē un tehnikā, lietišķajā mākslā, amatniecībā, racionalizatora un izgudrotāja talants. Daudziem ‘ūdensvīriem’ dzīvē palīdz pārliecība par saviem spēkiem, izlēmība, strādīgums un darba spējas, radošais gars. Dažiem ir raksturīgs mūziķa talants, dažiem – vadītāja, līdera dotības.

Rezumējums:
Vairākums ‘ūdensvīru’ ir ideālisti un utopisti, filozofi un domātāji, revolucionāri un anarhisti, dumpinieki – atkarībā no viņu garīgā līmeņa. Viņiem ir raksturīgi augsti ideāli, viņi var ieņemt vadošus amatus. Savu pārliecību ‘ūdensvīri’ aizstāv ar lielu neatlaidību, prasmīgi, loģiski, argumentēti. Viņi spēj aizstāvēt arī draugu un tuvinieku intereses.
Visas attiecības ar apkārtējo pasauli tiek bāzētas uz simpātijas vai antipātijas jūtām. Visciešākās saites – ar draugiem un domubiedriem, ar laulāto partneri attiecības ir mazāk noturīgas.
Ilgstoši kontaktējoties ar vienu un to pašu cilvēku, domāšana kļūst līdzīga. Rezultātā viņi var komunicēt ar cilvēkiem viņu valodā un ar viņu vārdiem, lai gan tas neizslēdz savstarpējus strīdus un zināmu ietiepību.
Savas idejas un plānus ‘ūdensvīri’ īsteno stingri, pārliecinoši un oriģināli, nebaidās no opozīcijas. Popularitāte un tituli tiek iegūti ar smagu darbu, nereti patecoties atjautībai vai fenomenālām spējām.
‘Ūdensvīri’ pēc dabas ir mierīgi un savaldīgi, maigi un jūtīgi, strādīgi. Viņiem ir milzums progresīvu ideju, taču viņi nevēlas pārpūlēties. Jebkura pārpūle un pārslodze var atstāt sliktu iespaidu uz viņu veselību.
Lielākā daļa ‘ūdensvīru’ ir atvērti, citi – noslēgti, taču jebkurā gadījumā tās ir artistiskas un pievilcīgas personības. ‘Ūdensvīru’ raksturs nepakļaujas kontrolei. Rezultātā viņi nereti saņem dzīves triecienus un izjūt savas nestabilās situācijas sekas. Pretruna starp ‘ūdensvīru’ cēlajiem nolūkiem un dzīves realitāti var radīt psiholoģisku lūzumu, taču spēja nezaudēt cerību, ticību un vēlmi cīnīties ar grūtībām ļauj rast izeju no jebkuras situācijas. ‘Ūdensvīri’ dzīvo drīzāk ar dvēseli, nevis ar miesu, pievēršas nākotnei, nevis tagadnei.
‘Ūdensvīru’ iekšējā pasaule ir spēcīga un neparasta, taču, lai tā atklātos, ir nepieciešams spēcīgs impulss no ārpuses. Kamēr tas nav noticis, viņi ir vāji, bezpalīdzīgi un pat nevērtīgi. Tikai tad, kad viņu dvēsele atveras, viņi ir spējīgi veikt lielas lietas.
Vienmēr ir jāatceras, ka ‘ūdensvīri’ ir spilgtas individualitātes un oriģinālas personības, ar to ir jārēķinās.
Konkrēti noteikumi, kas būtu jāievēro, kontaktējoties ar ‘ūdensvīriem’, neeksistē. Tomēr ir jārēķinās un nevajag brīnīties, ja ‘ūdensvīrs’ sarunas beigās pieņems pilnīgi citādu lēmumu. Lai spētu uzturēt stabilu rezultātu, ir nepieciešams izprast konkrētā ‘ūdensvīra’ tikumus un netikumus. Vēl: visus lēmumus ir jāpieņem tūlīt, uz karstām pēdām, jo nav izslēgta situācija, ka nākamajā dienā viss būs mainījies, turklāt ceļš uz turpmākām sarunām būs slēgts un tilti sadedzināti.
Būdami prāta un rīcības pionieri, ‘ūdensvīri’ nemitīgi meklē kaut ko jaunu un svaigu, neparastu un oriģinālu. Attiecībās ar ‘ūdensvīriem’ ir jābūt godīgam, arī sīkumos, darbiem jāatbilst vārdiem, tikai šādā veidā ir iespējams saglabāt labas un ilgstošas attiecības.
Panākumi gaidāmi visās sfērās, par kurām ‘ūdensvīram’ ir interese jau no bērnības, tajā skaitā literatūra, poēzija, dramaturģija, zinātne un tehnika (kosmosa un atomtehnoloģijas, elektronika, datortehnika, aviācija un kuģu būvniecība, kā arī transports, radio apraide un televīzijas tehnika).
Braucieni un ceļojumi nereti ir visai nelabvēlīgi un pat fatāli. Iespējama pēkšņa saslimšana, negaidīti materiālie zaudējumi. Īpaši uzmanīgam ir jābūt 7, 21, 42, 63 un 84 gadu vecumā. ‘Ūdensvīra’ dzīve var būt ilga un auglīga, ja vien nenotiek apzināta tās saīsināšana. Otrā dzīves puse, kā likums, ir veiksmīgāka, nekā pirmā.

ŪDENSVĪRS – AUNS
Abu partneru tikšanās reizei nereti ir raksturīga augstas kvalitātes uguņošana un ‘īssavienojums’. Šī savienība var būt veiksmīga un laimīga, pie nosacījuma, ka ‘auns’ necentīsies apspiest ‘ūdensvīra’ spilgto individualitāti, savukārt ‘ūdensvīrs’ centīsies nemodināt ‘auna’ greizsirdību. Šajā savienībā dzimst talantīgi bērni. Savienība ir slavena ar partneru kaislīgajiem mīlas zvērestiem un intīmajām izpriecām, kuras pārspēj visu pārējo zīmju ‘iespējas’. Ir grūti pateikt, kurš kuru vairāk uzbudina un saista, katrā ziņā partneri cenšas viens no otra neatpalikt.
Ja arī starp partneriem rodas nesaskaņas, tās atklājas pamazām, pakāpeniski. Nereti pēc trauksmaina sākuma notiek dvēseles ‘ģenerāltīrīšana’, kā rezultātā iestājas zināms vēsums savstarpējās attiecībās. ‘Auns’, kā vienmēr, cenšas paturēt pēdējo vārdu, taču ‘ūdensvīru’ nav tik viegli saliekt. Ja viss ģimenes dzīvē norisinās pēc vislabākā scenārija, tas ne vairāk un ne mazāk nozīmē to, ka ‘auns’ ir ‘dabūjis pa zobiem’.

ŪDENSVĪRS – VĒRSIS
Droši var apgalvot, ka šī savienība ‘vērsim’ ir viens no sliktākajiem variantiem, jo ‘vērsim’ ‘ūdensvīra’ grēciņi neliks miera ne dienu, ne nakti. ‘Vērsim’ nāksies pastāvīgi cīnīties ar ‘ūdensvīru’ un viņa draugiem vai draudzenēm. Jau no seniem laikiem šī savienība tiek uzskatīta par nelabvēlīgu un nelietderīgu. Mūsdienu novērojumi to apstiprina.
‘Vērsim’ ir nepieciešams mierīgs dzīvesveids un nodrošinātas vecumdienas. ‘Vērsis’ ar sirdi un dvēseli ir pieķēries savai mājai, bez tās ‘vērsis’ nespēj sevi iedomāties. Pat pašas lielākās un krāšņākās gaisa pilis ‘vērsim’ šķiet nederīgas un nevērtīgas, bezjēdzīgas. ‘Vērsis’ lieliski saprot, ka pasaule iet uz priekšu, taču ‘vērša’ izpratne par mīlestību un naudu, naudu un mīlestību ir saglabājusies no viduslaikiem un tāda arī paliks uz visiem laikiem.
‘Ūdensvīram’ piemīt bagāta fantāzija un spilgta iztēle, rodas negaidītas idejas, oriģinālas, lai gan bieži vien apšaubāmas ieceres, nereti raksturīga vieglprātība, tādēļ nabaga ‘vērsim’ nākas ‘piezemēt’ ‘ūdenvīru’ un piespiest viņu sākt nodarboties ar praktiskām, reālām un vērtīgām lietām.
Vīrietim-‘vērsim’ sieviete-‘ūdensvīrs’ sagādā vienas vienīgas galvassāpes. Viņai patīk avantūras un mīlas piedzīvojumi, viss jaunais un nezināmais, ar ko ‘vērsis’ nekādi nespēj un negrib samierināties, tādēļ šķiršanās ir garantēta.

ŪDENSVĪRS – DVĪŅI
Starp ‘Dvīņiem’ un ‘Ūdensvīru’ ir iespējama ne tikai draudzība un sadarbība, bet arī visnotaļ laba un interesanta laulības dzīve – ar oriģinālām idejām, iecerēm un plāniem, ar zināšanām par mīlestības mākslas noslēpumiem. Laulības dzīve, bez vārda runas, var būt gan jautra un krāsaina, gan kaislīga un pārsteigumiem pilna, tomēr tā, visticamāk, nebūs pārāk nodrošināta, jo ar materiālo vērtību akumulēšanu ir pašvaki kā vienai zīmei, tā otrai. Partneri netiecas pēc tituliem un spozmes, mietpilsonisks dzīvesveids viņiem nav domāts.
Reizēm liekas, ka partneri ir radīti viens otram. Bieži mīlestība rodas no pirmā acu skatiena. Abi partneri mīl brīvību un domas neatkarību. Viņu kredo: „Vienlīdzība visās jomās!”.
Lai gan ‘ūdenvīrs’ pēc dabas ir diezgan kaislīgs, tomēr viņs nesteigsies noformēt attiecības oficiāli, tas parasti notiek tikai tad, kad tas tiešām ir nepieciešams. Lai panāktu savu, ‘Dvīnim’ būs jāliek lietā visa sava daiļrunība, kaislīgas atzīšanās mīlestībā un pat psiholoģiskas diskusijas, jo tāpat vien ‘ūdensvīrs’ pāri dzimtsarakstu biroja slieksnim nekāps. Tomēr vēl grūtāk ‘dvīnim’ būs pēc kāzām pārliecināt ‘ūdensvīru’ ķerties pie darba, nevis tikai sapņot un jūsmot par gaisa pilīm. Tomēr jāatzīst, ka tas nereti arī izdodas.
Ja ‘dvīnis’ spēs nostādīt jautājumus tā, lai ‘ūdenvīrs’ nejustu spiedienu vai mēģinājumu piespiest kaut ko darīt, gluži otrādi, justos brīvs un neatkarīgs, tad arī attiecības būs lieliskas.

ŪDENSVĪRS – VĒZIS
Šī savienība ir lemta neveiksmei. Šeit nepalīdzēs arī savstarpējā cieņa vai fiziskā pievilcība, ja tāda pastāv. Arī savstarpējā draudzība un sadarbība iztvaiko kā ūdens karstā vasaras dienā. ‘Vēzim’ un ‘ūdensvīram’ nevajadzētu iesaistīties jelkāda veida savstarpējās attiecībās, nerunājot nemaz par laulību. Septiņas reizes nedēļā viņi satiekas un septiņas reizes izšķiras. Šķiršanās ir šīs savienības loģisks iznākums.

ŪDENSVĪRS – LAUVA
Starp partneriem ir daudz pretrunu, taču tās gandrīz vienmēr izdodas pārvarēt. Šķiršanās ir retums. Atrodoties zem viena jumta un vienas segas, nemitīgi izceļas vietēja mēroga karš, taču šeit nav uzvarētāju vai zaudētāju. Spēcīga savstarpēja fiziskā pievilcība liek aizmirst par temperamenta un viedokļu nesaskaņām.
‘Ūdensvīri’ ir brīvās mīlestības, brīvo attiecību atbalstītāji. ‘Ūdensvīri’ nekad nesteidzas reģistrēt laulību. Ja arī tas ir noticis, ‘ūdensvīram’ sākuma periodā nav nepieciešams mainīt dzīvesveidu, arī ‘lauvai’ tā būs ērtāk un nebūs īpašu iebildumu.
Šai savienībai ir raksturīga viltība un daudz fantāziju, humors, neparastas intīmās izpriecas. ‘Ūdensvīrs’ neatzīst ne titulus, ne sociālos rangus, vēl mazāk – iesīkstējušās dogmas. ‘Ūdensvīra’ ideāls ir brīvība un neatkarība bez vardarbības. Lai arī brīžiem ‘lauvai’ saceļas spalva, taču viņš (viņa) sirds dziļumos saprot, ka zināma daļa taisnības tur slēpjas. Ja savādāk nevar, nākas iespiest asti kājstarpē un rast kompromisu. Turklāt nekādi uzbrukumi vai spoža argumentācija nepiespiedīs ‘ūdensvīru’ mainīt savu viedokli. Parliecinājies par šā fakta patiesumu,’lauva’ piekrīt meklēt kopīgu valodu.
Par labāku uzskatāms variants, kurā vīrietis ir ‘lauva’, savukārt sieviete attiecīgi ‘ūdensvīrs’. Šādā gadījumā šķiršanās procents tuvojas nullei.

ŪDENSVĪRS – JAUNAVA
Neskatoties uz iespējamu savstarpēju fizisko pievilcību, šī savienība ir lemta neveiksmei. Starp ‘jaunavu’ un ‘ūdensvīru’ darījuma attiecības ir reta parādību, nerunājot nemaz par draudzību.

ŪDENSVĪRS – SVARI
Savienība ir dzīvotspējīga, ja vīrietis ir ‘svari’, bet sieviete attiecīgi ‘ūdensvīrs’. Visticamāk, tas ir izskaidrojams ar to, ka gan viens, gan otrs diezgan vienaldzīgi lūkojās uz oficiālu laulības reģistrēšanu. Iemītā taciņa uz kaimiņa dārzu, no vienas puses, ļauj baudīt saldo augli, no otras puses, ļauj justies pārliecinātam, ka neviens neizdzīs no sava ‘dārziņa’.
Savienība nereti patiešām noris bez konfliktiem un krīzēm. Vīrietim-‘svariem’, līdzīgi kā jebkuram vīrietim, ir grūti pretoties sievietes-‘ūdensvīra’ valdzinājumam. Kopdzīve ļauj uzzināt daudz ko jaunu, kā arī padara krāsaināku sadzīvi, paplašina redzesloku.

ŪDENSVĪRS – SKORPIONS
Šī savienība ir problemātiska. ‘Ūdensvīram’ jāatceras, ka ‘skorpionu’ nav iespējams salauzt vai pāraudzināt, kāds viņš ir piedzimis, tāds viņš arī paliks visu savu dzīvi.
Starp ‘skorpionu’ un ‘ūdensvīru’ ir labvēlīga tikai draudzība un biedriskums. Viens ir rīcības cilvēks, otrs – sapņotājs. Viņi nesaprot viens otru un nekad nesapratīs. Turklāt abiem partneriem ir pārāk atšķirīgi temperamenti, viedokļi un pārliecība.
‘Ūdensvīrs’, būdams brīvu attiecību un brīvas mīlestības piekritējs, nespēj saprast privātīpašniecisko ‘skorpionu’. Izpratne par mīlestību un laulību ir pilnīgi dažādas.
Savienības variants, kur vīrietis ir ‘skorpions’, bet sieviete attiecīgi ‘ūdensvīrs’, ir problemātisks. Sieviete nespēj saprast, kādēļ viņai vajadzētu saistīt sevi uz mūžu ar laulības saitēm. Vai – kāpēc jāaprobežojās tikai ar vienu partneri? Viņas to nesaprot, viņām laulības saites šķiet sliktākas par verga važām. Saskaņā ar statistiku, šāda savienība beidzas vai nu ar šķiršanos, vai ar atraitnību, vai pat ar noziegumu, jo ‘skorpioni’ ir spējīgi savārīt tādas ziepes, ko viņiem nākas nožēlot visu mūžu.

ŪDENSVĪRS – STRĒLNIEKS
Eksistē pietiekoši daudz priekšnoteikumu, lai šī savienība būtu veiksmīga. Abi partneri līdzīgi lūkojās uz notikumiem un tikpat līdzīgi arī rīkojas dzīves situācijās. Abi augstu vērtē brīvību un neatkarību, abi ir patstāvīgi.
Partneri izjūt abpusēju fizisko pievilcību.

ŪDENSVĪRS – MEŽĀZIS
Šī savienība ir visai problemātiska, bet vairumā gadījumu arī neveiksmīga. Šeit ir raksturīga ne tikai laulības šķiršana un atraitnība, bet arī attiecību pārtraukšana visdažādāko iemeslu dēļ. Sadarbība, līdzautorība ir iespējama, taču pat draudzībai šeit nav reāla pamata.
Šeit atkal var runāt par divām blakus esošām zodiaka zīmēm, kurām ir atšķirīgas iezīmes. ‘Mežāzis’ nespēj pierast pie ‘ūdensvīra’ ekstravagances un savdabīgā rakstura, jociņiem, veselīgā humora un nestandarta uzskatiem.
Vīrieša-‘mežāža’ acīs sieviete-‘ūdensvīrs’ ātri zaudē savu autoritāti, prestižu, reputāciju. Sieviete-‘ūdesnvīrs’ – tā ir māksla, estrāde un kino, vēlme mirdzēt, baudīt dzīvi, jautras nakts ballītes. Tamlīdzīga uzvedība ‘mežāzim’ parasti ir nepieņemama un šokējoša. Un tas vēl nav viss. Viņi var bez iepriekšēja brīdinājuma un garām sarunām pamest savu partneri, turklāt uz visiem laikiem. Šķiroties ‘mežāzis’ nejūt nekādus iekšējus pārmetumus, viņa dvēsele ir tīra ka bāreņa asara.

ŪDENSVĪRS – ŪDENSVĪRS
Šīs savienības devīze: ‘lai dzīvo brīvība, neatkarība un vienlīdzība!’. Piesaistīt ‘ūdensvīru’ ir iespējams, sniedzot viņam pilnīgu brīvību. Kurš partneris pirmais sapratīs šo patiesību, tas arī būs lielākais ieguvējs.
Jebkurā gadījumā šī savienība ir ārpus parastu un vispārpieņemtu attiecību rāmjiem. Starp citu, šis ir vienīgais savienības variants, kurā ‘ūdensvīri’ ir spējīgi iztikt bez savām ‘kreisajām’ draudzenēm vai attiecīgi pielūdzējiem. Partneri ir līdzīgi divām krītošām zvaigznēm, kas ir satikušās un ir pārsteigtas par savu laimi un prieku, par paša un otra skaistumu. Vienīgi tas, kādā veidā šie brīvās mīlestības un neoficiālās kopdzīves piekritēji nonāks līdz altārim, ir liela mīkla. Ja nu vienīgi tas ir liktenis.
Saskaņā ar statistiku, kritiskie gadi šai savienībai ir ceturtais, septītais un vienpadsmitais.

ŪDENSVĪRS – ZIVIS
Šī savienība ir problemātiska, parasti arī neveiksmīga. Savstarpējās attiecības ir jautras, enerģiskas, svinīgas, taču savienības stabilitāte ir apšaubāma. ‘Zivis’ vai nu pilnībā atsakās no savas būtības, vai arī pārtrauc attiecības. Viss ir svārstīgs, nestabils – jūtas un kaislības, laulība un ģimenes dzīve, dzīve un liktenis. Rezultātā – apgrēcība no abu partneru puses. Savukārt grēkā krišana, kā zināms, nozīmē izdzīšanu no paradīzes.