“Ko Es labu varu pateikt par krieviem”

”Ko Es labu varu pateikt par Krieviem”

Lai gan man nav nācies kontaktēties ar daudz krievu tautības pārstāvjiem, tomēr priekšstats par viņiem man ir un to arī izklāstīšu šajā darbā . Esejā aprakstīšu, manuprāt, dažas no svarīgākajām krievu labajām īpašībām, viņu uzņēmēj spējas, fiziskā sagatavotība u.c.
Cik esmu pamanījis un pats saskāries, tad varu teikt, kad krievi ir daudz atvērtāki, izpalīdzīgāki un atsaucīgāki, kā piemēru varu minēt tādu lietu kā „stopēšana”, kur daudz atsaucīgāki ir tieši krievu tautības cilvēki. Krievi ir daudz mērķtiecīgāki un daudz vairāk atdodas savam mērķim, nevis kā, piemēram, to dara latvieši. Daudz biežāk, piemēram, mācību priekšmetu olimpiādēs, labākus rezultātus gūst krievu tautības pārstāvji (no savas un citu pieredzes). Tā notiek tādēļ, ka viņi ar visu sirdi atdodas tieši šim vienam konkrētajam mērķim, kas viņiem tobrīd jāsasniedz. Arīdzan krievi ir ļoti atklāti, daloties jebkāda veida informācijā, piemēram, daloties ar saviem panākumu noslēpumiem, viņi izklāsta tikpat kā visu un nebaidās no sekām. Tālāk esejā izteikšu savas domas, par labajām lietām ko varu teikt par krieviem, mazliet konkrētāk.
Manuprāt, šī ir viena no krievu tautības cilvēku labākajām īpašībām- spēja veiksmīgi un konkurēt spējīgi vadīt savu biznesu. Kaut vai salīdzinājumā ar mums – latviešiem, krievi ir temperamentīgāki un lietišķāki vadītāji, kamēr latvieši labprātāk strādā komandā, ir mierīgāki, līdz ar to ne vienmēr spēj pietiekoši ātri reaģēt mainīgajā tirgus vidē, kas dod priekšroku mūsu krievu «kolēģu» īpašībām. Ne velti kā vienu no pazīstamākajiem miljonāriem es varu minēt Romānu Abramoviču (krievu tautības uzņēmējs, FC „Chelsea” īpašnieks, ). Krievi uzņēmējdarbībā ir veiksmīgi, tādēļ pastāv arī visai subjektīvs aizspriedums, ka šie biznesmeņi ir saistīti ar mafiju, tādēļ to sekmes komercdarbībā ir labākas. Nemelošu arī pats dažbrīd šādi nodomāju, bet tā ir tikai aiz skaudības, ka krieviem tik labi veicas!
Tālāk… Varu izteikt savas domas par krievu labajiem sasniegumiem sportā. Arī šī noteikt ir ļoti svarīga pazīme , kas liecina par labu šai tautībai, jo Krieviju var droši saukt par lielvalsti daudzos sporta veidos. Ne velti 2006. gada olimpiskajās spēlēs Turīnā Krievija ieguva 4. vietu pēc medaļu skaita starp visām pasaules valstīm!
Nobeigumā varu teikt, ka stereotipi par to kādi ir krievi ir gauži nepareizi, jo galu galā cilvēks paliek cilvēks neatkarīgi no savas tautības.

Scroll to Top