Kvazimodo attiecības ar varoņiem

Kvazimodo attiecības ar varoņiem

Esmeralda

Pret Esmeraldu pirmās labās jūtas viņš sajuta tikai pie kauna staba. Viņš Esmeraldu zināja jau agrāk, kad viņš gribēja to it kā nozagt. Tajā brīdī, kad viņš bija pie kauna staba, viņš vēlējās padzerties, bet tauta viņu izsmēja, vienīgā, kas pienāca pie viņa bija Esmeralda, kas tam iedeva padzerties, kaut gan Kvazimodo domāja, ka viņa ir nākusi atriebties. Tajā brīdī viņš izjuta pret viņu īpašas jūtas un sāka raudāt. Darba beigās viņš tiešām ik dienas domāja par viņu. Viņš dziedāja, kaut arī nedzirdēja, kā tas izklausās. Viņš ļoti gribēja, lai Esmeralda viņā ieskatītos, bet viņa ne skaistuma dēļ Esmeralda to nedarīja. Esmeraldai bija cits cilvēks, kuru viņa mīlēja un tas bija Fēbs. Kaut arī bija precējusies ar Grenguāru viņa dzīvības saglabāšanas dēļ viņa mīlēja Fēbu. Romāna beigās, pēc Esmeraldas pakāršanas viņš gāja uz pagrabu, kur viņa tika apglabāta un viņas ķermeni apskāva un nomira viņš viņai līdzās.

Grenguārs

Kvazimodo ar Grengurāru, nekopa nekādas lielās attiecības. Kvazimodo jau nebija sabiedrības cilvēks, kurš ietu pa ielām un draudzētos ar kādu. Kvazimodo bija vientuļš.

Klods Floro

Klods Floro bija Kvazimodo tēvs, kurš viņu paņēma savā aizgādniecība un uzaudzināja viņu. Viņš viņam klausīja uz vārda, darīja visu ko viņš vēlējās. Floro viņam bija tāds kā etalons. Romāna beigās viņš uz viņu sadusmojās par to, ka viņš smējās par to, ka Esmeraldu pakar un viņš viņu nogrūda no katedrāles jumta. Viņam bija iespēja viņu vēl glābt, bet viņš to nedarīja.

Fēbs

Uz Fēbu Kvaimodo bija greizsirdīgs jo Esmeralda viņu mīlēja. Viņiem bija tikai viena nopietna saruna, kad Esmeralda lūdza Kvazimodo, lai viņš atsauc Fēbu pie viņas uz celli.