Māja- tas ir ieguldījums

Māja – tas ir ieguldījums.
Es uzskatu, ka māja ir ieguldījums, jo tas ir pierādās ik pa laikam dažādos aspektos. Mūsdienās šī tēma ir aktuāla, tādēļ par šāda veida ieguldījumiem var uzzināt ļoti daudz kur. Šāda veida informāciju ir pieejama, gan no avīzēm, TV, gan arī no interneta un no sabiedrības kopumā.
Māja ir ieguldījums tādēļ, ka tas ir nekustamais īpašums. Kā jau mēs zinām, tad nekustamā īpašuma vērtība katru gadu palielinās it īpaši mājas tiek uzskatītas par lielu vērtību. Domājams, ka tuvāko gadu laikā māju vērtībai nevajadzētu kristies un tas arī nozīmē, ka cilvēki kuriem ir mājas būs tikai ieguvēji, kaut vai viņi nevēlas tās pārdot Šī īpašuma vērtība palielinās tādēļ, ka arī maksa par vienu zemes kvadrātmetru ik gadu palielinās. Nekustamā īpašuma vērtība ir arī atkarīga no šī īpašuma lieluma, no zemes platības, kuru aizņem šis īpašums un no zemes, kas tai ir papildus .
Māja ir ieguldījums arī tādēļ, ka naudas summu, kura tiek iztērēta par mājas labiekārtošanas precēm ,atmaksājas, jo šīs preces kalpo vairākus gadus, ne tikai vienu mēnesi vai tikai vienu gadu, protams, šo nevar attiecināt pilnīgi uz visām mājās iekārtām.
Māja ir ieguldījums tādēļ, ka naudas summa, kura tiek ieguldīta nekustamajā īpašumā-mājā netiek zaudēta, arī tad, kad māju piemeklē nelaime, piemēram, ugunsgrēks, ja māja ir bijusi apdrošināta, tad apdrošināšanas firma daļēji sedz radušos zaudējumus.
Māja ir lieliska vieta ģimenei, jo nav jāuztraucas par kaimiņiem, kuri var sūdzēties par sarīkotajām viesībām vai skaļo mūziku. Es uzskatu, ka māja visnotaļ ir labs ieguldījuma veids. Zinu, ka arī man nākotnē būs sava māja.

Scroll to Top