piedoshana

Ja esi kādam nodarījis pāri, un vēlies ar šo cilvēku atkal salabt tad tev ir jāiegūst viņa piedošanu. Piedot nevar visi un piedot nevar arī visiem…
Piedot nav tik grūti, ja pāri nodarījums nav pārāk liels.
Te būs kāds stāsts no dzīves par piedošanu….
Kādā ģimenē dzīvoja māte, tēvs un meita…..meitenei ļoti patika spēlēt klavieres, kā skolotāja teica- viņai bija talants. Māte smagi strādāja, lai nodrošinātu savu ģimeni kamēr tēvs katru dienu mēdza iedzert. Tēvam ļoti nepatika, ka viņa meita spēlē klavieres. Ikreiz, kad meitene mājās spēlēja klavieres tēvs saniknojās un kliedza uz meitu, savukārt meitene nespēdama atteikties no sava hobija turpināja spēlēt klavieres…
Reiz, kad māte aizgāja uz darbu meitene sāka spēlēt klavieres, tēvs kā vienmēr alkohola reibumā nevarējis to vairs paciest metās meitai virsū un sācis viņu sist….
Pēc dažām dienām nogulējusi slimnīcā meitenes vecākiem paziņoja, ka ja tagad steidzami meitenei neuztaisīs operāciju tad viņa vairs nekad nespēšot kustināt labās rokas pirkstus….
Tā kā ģimene bija trūcīga, meitenes māte nevarēja atļauties šo operāciju un tas nozīmēja, ka operācijas nebūs un meitene vairs NEKAD nevarēs spēlēt klavieres…..
No tā atgadījuma ar meiteni tēvs atmeta savu paradumu, bet meitai tas vairs neko nenozīmēja, jo viņa vairs nekad nevarēja spēlēt klavieres….
Tēvs ilgi lūdza meitai piedošanu bet meita viņam piedot nevarēja……

Scroll to Top