Trauki

Ievads.

Labā virtuvē nav nenozīmīgu lietu — uzmanība tiek pievēsta it visam. Par to, cik pārdomāta un ērta ir jūsu virtuve, stāsta tieši sīkumi — ērti nažu rokturi, noturīgs katlu pārklājums, servēšanas paplātes forma un daudzas citas detaļas.
Dizaineri, kuri izstrādā mūsdienīgus traukus, tiecas pēc estētikas un funkcionalitātes. Pateicoties viņu radošajiem meklējumiem, tiek radītas jaunas formas, neparastas faktūras un drosmīgas krāsas, piemēram, deserta šķīvīši ar patīkamu, nelīdzenu virsmu un kvadrātveida kafijas tasītes.

Pateicoties dizaineru radošajiem meklējumiem, rodas jaunas formas, neparastas faktūras un drosmīgi krāsu risinājumi. Piemēram, deserta šķīvji ar oriģināli nelīdzenu virsmu vai kvadrātveida kafijas tasītes. Mūsu ražotāji pamatoti lepojas ar to, ka spēj apmierināt visprasīgāko pircēju visatšķirīgākās vēlmes.
Porcelāns, kristāls un sudraba galda piederumi nekad nezaudē savu aktualitāti. Mēs piedāvājam klasisko trauku kolekcijas, kuru ražotāji gadsimtiem ilgi slīpējuši savu meistarību, nododot amata noslēpumus no paaudzes paaudzē. Tie ir trauki, kas greznos pašu izsmalcinātāko galdu un būs lieliska dāvana nozīmīgām dzīves vai darba jubilejām.

Porcelāna trauki.

Starptautiski pazīstams un atzīts restorāna trauku zīmols. Īpaši plaša izvēle, kas apmierina jebkura klienta vajadzības. Bauscher trauki ir pagatavoti no īsta un izturīga cietā porcelāna vai arī krēmīgā Duracream® materiāla ar tādām pašām īpašībām. Kvalitatīva Baier prece.

Vācu laukšpata porcelāns ar mīkstām līnijām. Jaunums ir viesnīcu un restorāna trauki no krēmīgā Duracream® materiāla. Gan klasiski, gan moderni formas risinājumi. Arī prezentācijām. Daudz rakstu variantu.

Hutschenreuther Hotel
Trauki restorānu pasaules labākajiem. Eleganti un stilīgi, tos veidojuši dizaineri ar vārdu. Dažādi rotājumi. Atsevišķa bufetes sērija un īpašas tasītes kafejnīcām.

Krāšņs un moderns angļu vitroporcelāns.

Oriģināli angļu trauki: krāšņi ģeometriski īpaši trauki un servīzes, kas veidotas pēc etniskiem motīviem.

Francijas elegance dažādās krāsns un grila formās no baltā laukšpata porcelāna.

Glāzes

Mirdzoši skaistas kristalīna glāzes no Vācijas. Daudziem prezentāciju mērķiem piemēroti modeļi.

Austrijas uzņēmumsInnCrystal ir viens no vadošajiem kristāla ražotājiem pasaulē.
Glāžu sērija Magic ir pagatavota no jauna veida kristāla masas. Tai ir pievienots magnēzijs, pateicoties kuram Magic glāzes ir ievērojami mirdzošākas par savām priekšgājējām, arī plānākas un izturīgākas par parasto kristālu.

Pasabahce ir izdevīga un daudzveidīga glāžu sērija no Turcijas.

Triecienizturīgs un presēts stikls un plāns, mirdzošs patēriņa stikls no Francijas.

Izturīgs patēriņa stikls no Beļģijas. Gan preču sērijas ar klasisku dizainu, gan modernas glāzes.

Galda piederumi

Augstākās kvalitātes galda piederumi no Vācijas, kas ir izgatavoti no 18/10 hroma niķeļa tērauda. Pieejami arī apsudraboti. Mūsdienīgs dizains, taču ir pieejamas arī t.s. stila sērijas.

Šveices kvalitātes galda piederumi, izgatavoti, balstoties uz 130 gadu pieredzi. Gan moderns, gan klasisks dizains prasīgai gaumei.

Preču sērija, kas pārstāv stilīgu itāļu dizainu.

Servēšanas piederumi

Cēlmetāla vai apsudraboti stilīgi servēšanas trauki , ar augstas kvalitātes apstrādi , plašā izvēlē. Sautējamie trauki, Escoffier-vaagnad, kafijas kannas, daudzpakāpju paplātes. Vācu kvalitāte.

Vācu uzņēmuma Alfi slava balstās uz augstās kvalitātes, radošā dizainā un preču lieliskajā funkcionalitātē. Alfi , sadarbībā ar pazīstamākajiem dizaineriem , pastāvīgi rada jaunas idejas. Tādēļ Alfi preču piedāvājums ir ne tikai plašs un daudzveidīgs, bet vienmēr arī mūsdienīgs un jauns.

Franču piparu, sāls un garšvielu dzirnaviņas katrai gaumei. Klasisks koks un moderns akrils.

Vācu servēšanas ratiņi, flambē un istabas apkalpošanas ratiņi. Ratiņi, kas iederas arī virtuvēs.

Zviedrijas trieciendrošas plastmasas paplātes, arī košās krāsās.

Backman

Somijas koka paplātes. Daudz virsmas klājuma variantu: bērzs, sarkanais dižskābardis, tika koks. Plaša krāsu izvēle.

Servēšanas trauki no Šveices . Tērauda un vara sautēšanas trauki, flambē pannas un fondi katliņi.

Roltex, viens no Eiropas vadošajiem paplāšu ražotājiem, piedāvā pilnu sortimentu. Roltex preces iederas gan slimnīcās, skolās un pašapkalpošanās ēdnīcās, gan personāla un ātrās ēdināšanas restorānos. Roltex pēc Jūsu vēlēšanās pagatavos arī stilīgas paplātes ar Jūsu firmas logo. Roltex POLYCLASSIC un POLY TOP stikla šķiedras – poliestera paplātēm ir 5 gadu garantija pret saplīšanu un tās ir pārbaudītas saskaņā ar ISO kvalitātes standartiem. Beļģijā, Briselei tuvumā esošā centrālā noliktava, kurā ir vairāk nekā 100 000 paplāšu, nodrošina ātras un uzticamas piegādes.

Vadošās starptautiskās viesnīcu un restorānu ķēdes, slimnīcas un medicīnas iestādes jau vairāk nekā 140 gadu izmanto Saksa Gebr. Hepp viesnīcu un restorāna sudrabs. Preces sākumā izgatavoja no apsudrabota alpaka, mūsdienās no nerūsējoša tērauda.

Virtuves piederumi

Izturīgi un stilīgi servēšanas ratiņi, kā izmantošanas īpašības ir visaugstākajā līmenī.

Kvalitatīvi Francijas katli, kastroļi un pannas, tērauda GN trauki un siltumu turošās kastes pārtikas transportēšanai.

Izturīgi un ilgi izmantojami tērauda katli, zupas un putu karotes no Spānijas.

Pazīstami un droši Somijas katli un virtuves piederumi

Pasaulslavenie Šveices virtuves naži un mazie darba piederumi.

Slaveni Soligen virtuves un speciālie naži. Atpazīstams dizains.

Somijā ražotās šķēres un mazie darba piederumi.