Vampīri

Vampīri Sniegbalta āda, tukš acuskatiens,ledaini auxta miesa un nepārvarama vēlme tiem tuvoties…Kas ir šīs mistiskās, tumsā klejojošās būtnes? Kas ir šie noslēpumainie radījumi par kuriem klīst tik daudz nostāstu ?

Viņi dzīvo mūžīgi. Pareizāk sakot dzīvo viņu dvēsele, nevis miesa. Vampīri ir bezbailīgi, apdāvināti ar pārdabisku spēku un ātrumu. Viņu ķermeņi ir sīksti un brūces acumirklī sadzīst. Vienīgais, kas spēj vampīrus uzturēt pie dzīvības ir asinis. Šķidrums,kas piepilda viņus ar nāvīgu enerģiju.
Vienīgais,ka vampīriem nodara sāpes ir mīlas mokas…
Vampīrus nav iespējams nedz apvārdot, nedz nohipnotizēt.
Šie pārsteidzošie radījumi nekad neguļ un tie nekad nenogurst,taču viņu izsalkums palielinās tiklīdz tie zaudē enerģiju. Līdz ar pastiprinātu asinszudumu nāk briesmīgs asinszudums un ja vampīrs netiek pie asinīm,tas nav spējīgs kustēties un pavisam neilgā laikā tas būtne vienkārši pārvēršas par pelniem. Taču ja vampīrs barojas regulāri,tad viņu gandrīz nav iespējams uzveikt.
Ja cilcēkiem saule asociējas ar dzīvību,tad vampīriem saules gaisma var atnest tikai nāvi. Saulesstari dedzina vampīru ādu,tāpēc tie klejo tikai naktīs.

Vampīrus nonāvēt iespējams ar koka mietu,taču nederēs jebkurš atrastais koka gabals, lai panāktu šī radījuma nāvi , kokam jābūt vismaz 5 000 gadus vecam. Mieta galam jābūt perfekti uzasinātam. Vislabākais ierocis ir tīra sudraba asmenis(sudrabs ir mēness metāls un ir apveltīts ar maģisku spēku).